DH2280-4R7M TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 8.4A 0.014Ohm DCR T/R
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук