DHR4E4A102K2BB
DHR4E4A102K2BB Murata Electronics
Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 1000pF +/-10% DC10k volt
на замовлення 3136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 10KV ZM RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 10000V (10kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: ZM, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DHR4E4A102K2BB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHR4E4A102K2BB DHR4E4A102K2BB Виробник : Murata Electronics High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 10KV ZM RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10000V (10kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: ZM
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 1000 pF