DHRB34A102M2BB
DHRB34A102M2BB Murata Electronics
High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 10KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 10000V (10kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 10KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 10000V (10kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DHRB34A102M2BB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHRB34A102M2BB DHRB34A102M2BB Виробник : Murata Electronics DHR_B_E-1960362.pdf Ceramic Disc Capacitors .375LS 1000PF 10KV 20%