DHS100A05
DHS100A05 Cosel
SFE_DHS.pdf
Виробник: Cosel
DC/DC Converters - Through Hole 100W 5V 20A Through Hole
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DHS100A05 Cosel
Description: DC DC CONVERTER 5V 100W, Packaging: Box, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 60V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції DHS100A05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHS100A05 DHS100A05 Виробник : Cosel USA, Inc. SFE_DHS.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 100W
Packaging: Box
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 60V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 100 W