DHS4E4D402KT2B Murata Electronics
High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4000PF 20KV N4700 DISK
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 20000V (20kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: N4700
Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 20°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.945" (24.00mm)
Capacitance: 4000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4000PF 20KV N4700 DISK, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 20000V (20kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: N4700, Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 20°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.945" (24.00mm), Capacitance: 4000 pF.
Інші пропозиції DHS4E4D402KT2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHS4E4D402KT2B DHS4E4D402KT2B Виробник : Murata Electronics Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.004uF 20000 volts 0.1