DHS4E4F591KH2B
DHS4E4F591KH2B Murata Electronics
High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 590PF 30KV N4700 DISK
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 30000V (30kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: N4700
Size / Dimension: 1.181" Dia x 1.161" L (30.00mm x 29.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 20°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 590 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 590PF 30KV N4700 DISK, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 30000V (30kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: N4700, Size / Dimension: 1.181" Dia x 1.161" L (30.00mm x 29.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 20°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 590 pF.
Інші пропозиції DHS4E4F591KH2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHS4E4F591KH2B DHS4E4F591KH2B Виробник : Murata Electronics Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf Ceramic Disc Capacitors 590pF 30000volts 10%