DHS4E4G132KR2B
DHS4E4G132KR2B Murata Electronics
Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 1300PF 40KV 10% 52MM HV
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1300PF 40KV N4700 DISK, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 40000V (40kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: N4700, Size / Dimension: 2.047" Dia x 1.476" L (52.00mm x 37.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 20°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 1300 pF.
Інші пропозиції DHS4E4G132KR2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHS4E4G132KR2B DHS4E4G132KR2B Виробник : Murata Electronics High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 1300PF 40KV N4700 DISK
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 40000V (40kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: N4700
Size / Dimension: 2.047" Dia x 1.476" L (52.00mm x 37.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 20°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1300 pF