DHSF44D242ZN2B
DHSF44D242ZN2B Murata Electronics
partnumbering_e_09.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2400PF 20KV Z5U DISK
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 20000V (20kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 2400 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2400PF 20KV Z5U DISK, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 20000V (20kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 2400 pF.
Інші пропозиції DHSF44D242ZN2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHSF44D242ZN2B DHSF44D242ZN2B Виробник : Murata Electronics Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0024uF 20000 volts -20% to 80%