DHSF44D332ZR2B
DHSF44D332ZR2B Murata Electronics
partnumbering_e_09.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3300PF 20KV Z5U DISK
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 20000V (20kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 2.047" Dia (52.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 20KV Z5U DISK, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 20000V (20kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 2.047" Dia (52.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Capacitance: 3300 pF.
Інші пропозиції DHSF44D332ZR2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHSF44D332ZR2B DHSF44D332ZR2B Виробник : Murata Electronics Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 20000Volts -20% to 80%