DHSF44F182ZNXB
DHSF44F182ZNXB Murata Electronics
partnumbering_e_09.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1800PF 30KV Z5U DISK
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 30000V (30kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm)
Capacitance: 1800 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1800PF 30KV Z5U DISK, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 30000V (30kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm), Capacitance: 1800 pF.
Інші пропозиції DHSF44F182ZNXB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHSF44F182ZNXB DHSF44F182ZNXB Виробник : Murata Electronics Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf Ceramic Disc Capacitors 1800pF +80/-20% DC30k volt