DHSF44F362ZT2B
DHSF44F362ZT2B Murata Electronics
Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.0025uF 30000Volts -20% to 80%
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3600PF 30KV Z5U DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 30000V (30kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm), Capacitance: 3600 pF.
Інші пропозиції DHSF44F362ZT2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHSF44F362ZT2B DHSF44F362ZT2B Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_09.pdf Description: CAP CER 3600PF 30KV Z5U DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 30000V (30kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm)
Capacitance: 3600 pF