DHSF44G341ZDXB
DHSF44G341ZDXB Murata Electronics
Murata%20DHR_DHS%20Series-1186158.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 340pF +80/-20% 40k volt
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 340PF 40KV Z5U DISK, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 40000V (40kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.945" Dia (24.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 340 pF.
Інші пропозиції DHSF44G341ZDXB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DHSF44G341ZDXB DHSF44G341ZDXB Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_09.pdf Description: CAP CER 340PF 40KV Z5U DISK
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 40000V (40kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.945" Dia (24.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 340 pF