DI025N06BPT
DI025N06BPT Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
PowerQFN 3x3, N, 65V, 25A, 21m, 175C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 65V; 25A; Idm: 100A; 20W; PQFN3X3, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 65V, Drain current: 25A, Pulsed drain current: 100A, Power dissipation: 20W, Case: PQFN3X3, On-state resistance: 21mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 10nC, Kind of channel: enhancement.
Інші пропозиції DI025N06BPT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DI025N06BPT Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 65V; 25A; Idm: 100A; 20W; PQFN3X3
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 65V
Drain current: 25A
Pulsed drain current: 100A
Power dissipation: 20W
Case: PQFN3X3
On-state resistance: 21mΩ