DI038N04PQ2
DI038N04PQ2 Diotec Semiconductor
di038n04pq2.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: MOSFET, 45V, 38A, N, 31W
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DI038N04PQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DI038N04PQ2 DI038N04PQ2 Виробник : Diotec Semiconductor di038n04pq2.pdf Description: MOSFET, 45V, 38A, N, 31W