DI080N10D1
DI080N10D1 Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
MOSFETs DPAK, N, 100V, 80A, 4.2m?, 150C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 100V; 50A; Idm: 400A; 56.8W; DPAK, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 100V, Drain current: 50A, Pulsed drain current: 400A, Power dissipation: 56.8W, Case: DPAK, Gate-source voltage: ±20V, On-state resistance: 6mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 75nC, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement.
Інші пропозиції DI080N10D1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DI080N10D1 Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 100V; 50A; Idm: 400A; 56.8W; DPAK
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 100V
Drain current: 50A
Pulsed drain current: 400A
Power dissipation: 56.8W
Case: DPAK
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 6mΩ