DIT090N06
dit090n06.pdf
Код товару: 188342
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIT090N06 DIT090N06 Виробник : Diotec Semiconductor dit090n06.pdf Trans MOSFET N-CH 65V 90A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Мінімальне замовлення: 170
DIT090N06 DIT090N06 Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR 4397196.pdf Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - DIT090N06 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 65 V, 90 A, 7000 µohm, TO-220AB, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
Drain-Source-Spannung Vds: 65V
rohsCompliant: Y-EX
Dauer-Drainstrom Id: 90A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 4V
euEccn: NLR
Verlustleistung: 160W
Bauform - Transistor: TO-220AB
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kanaltyp: n-Kanal
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 7000µohm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 990 шт:
Мінімальне замовлення: 10
DIT090N06 DIT090N06 Виробник : Diotec Semiconductor dit090n06.pdf Description: MOSFET TO220AB N 65V 0.0057OHM
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 90A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 7mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 160W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 65 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 94 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3400 pF @ 25 V
Мінімальне замовлення: 3
DIT090N06 DIT090N06 Виробник : Diotec Semiconductor dit090n06.pdf MOSFETs MOSFET, TO-220AB, 65V, 90A, 175C, N
на замовлення 973 шт:
Мінімальне замовлення: 3