DIT150N03
dit150n03.pdf
Код товару: 198104
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIT150N03 DIT150N03 Виробник : Diotec Semiconductor dit150n03.pdf Trans MOSFET N-CH 30V 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 30V; 105A; Idm: 600A; 130W; TO220AB
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 30V
Drain current: 105A
Pulsed drain current: 600A
Power dissipation: 130W
Case: TO220AB
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 2.3mΩ
Mounting: THT
Gate charge: 38nC
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
Heatsink thickness: max. 1.2mm
на замовлення 509 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DIT150N03 DIT150N03 Виробник : Diotec Semiconductor dit150n03.pdf MOSFETs MOSFET, TO-220AB, 30V, 150A, 175C, N
на замовлення 735 шт:
Мінімальне замовлення: 3
DIT150N03 DIT150N03 Виробник : Diotec Semiconductor dit150n03.pdf Description: MOSFET TO220AB N 30V 0.0023OHM
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 150A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max): 130W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 38 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 5000 pF @ 25 V
на замовлення 857 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 111 шт:
DIT150N03 Виробник : Diotec Electronics dit150n03.pdf Trans MOSFET N-CH 30V 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
на замовлення 679 шт:
Мінімальне замовлення: 86
DIT150N03 Виробник : Diotec dit150n03.pdf MOSFET N-CH 30V 150A TO220AB Група товару: Транзистори Од. вим: шт