DIT4192IPW
DIT4192IPW
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192
Код товару: 49414
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > ЦАП, АЦП, цифрові перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIT4192IPW DIT4192IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Description: IC LINE DRIVER 28TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Line Driver
Interface: SPI
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Specifications: Differential Output
Applications: Pre-Amplifier, Professional Audio
Supplier Device Package: 28-TSSOP
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 2476 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Function: Line Driver
Interface: SPI
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 346 шт:
Кількість Ціна
DIT4192IPW DIT4192IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Audio Transmitters, Receivers, Transceivers 192kHz Dig Audiotransmitter
на замовлення 79 шт:
DIT4192IPW DIT4192IPW Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Description: TEXAS INSTRUMENTS - DIT4192IPW - Audiosteuerung, Digitale Audioschnittstelle, 4.5V bis 5.5V, I2C, seriell, TSSOP, 28 Pin(s)
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Audiosteuerung: Digitale Audioschnittstelle
Versorgungsspannung: 4.5V bis 5.5V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Steuer-/Bedienschnittstelle: I2C, seriell
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Anzahl der Pins: 28Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Bauform - Audio-IC: TSSOP
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1 шт:
DIT4192IPW Виробник : TI/BB suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 10+ TSSOP28
на замовлення 380 шт:
DIT4192IPW DIT4192IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Digital Audio Transmitter 1TX 28-Pin TSSOP Tube
товару немає в наявності