DIT4192IPWG4
DIT4192IPWG4 Texas Instruments
dit4192.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC DIG AUDIO TRANSMTR 5V 28TSSOP
Написати відгук
Audio Transmitters, Receivers, Transceivers 192 kHz Digital Aud Transmitter.
Інші пропозиції DIT4192IPWG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIT4192IPWG4 DIT4192IPWG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Audio Transmitters, Receivers, Transceivers 192 kHz Digital Aud Transmitter