DIT4192IPWR
DIT4192IPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192
Виробник: Texas Instruments
Description: IC LINE DRIVER 28TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Line Driver
Interface: SPI
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Specifications: Differential Output
Applications: Pre-Amplifier, Professional Audio
Supplier Device Package: 28-TSSOP
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 9133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 77
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC LINE DRIVER 28TSSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Line Driver, Interface: SPI, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Specifications: Differential Output, Applications: Pre-Amplifier, Professional Audio, Supplier Device Package: 28-TSSOP, Part Status: Active, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIT4192IPWR DIT4192IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Description: IC LINE DRIVER 28TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Line Driver
Interface: SPI
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Channels: 1
на замовлення 581 шт:
Кількість Ціна
DIT4192IPWR DIT4192IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Digital Audio Transmitter 1TX 28-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
DIT4192IPWR DIT4192IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdit4192 Audio Transmitters, Receivers, Transceivers 192 kHz Digital Aud Transmitter