Продукція > FERROCORE > DJNR3015-220
DJNR3015-220
DJNR3015-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 550mA; R: 622mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 0.622Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Operating current: 0.55A
Saturation current: 470mA
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 550mA; R: 622mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 0.622Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Operating current: 0.55A, Saturation current: 470mA.