Продукція > FERROCORE > DJNR3015-2R2
DJNR3015-2R2
DJNR3015-2R2 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 1.6A; R: 72mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 1.6A
Resistance: 72mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 1.48A
на замовлення 115 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 1.6A; R: 72mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 1.6A, Resistance: 72mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 1.48A.