Продукція > FERROCORE > DJNR4018-101-S
DJNR4018-101-S
DJNR4018-101-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 280mA; R: 1.45Ω; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.28A
Resistance: 1.45Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 420mA
на замовлення 2693 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 280mA; R: 1.45Ω; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.28A, Resistance: 1.45Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 420mA.