Продукція > FERROCORE > DJNR4018-221-S
DJNR4018-221-S
DJNR4018-221-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 170mA; R: 4Ω; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.22mH
Operating current: 0.17A
Resistance:
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 275mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 170mA; R: 4Ω; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.22mH, Operating current: 0.17A, Resistance: 4Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 275mA.