Продукція > FERROCORE > DJNR4018-2R2-S
DJNR4018-2R2-S
DJNR4018-2R2-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 2.2A; R: 42mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 2.2A
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 3A
Resistance: 42mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 2.2A; R: 42mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 2.2A, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 3A, Resistance: 42mΩ.