Продукція > FERROCORE > DJNR4018-4R7-S
DJNR4018-4R7-S
DJNR4018-4R7-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 1.7A; R: 70mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 4.7µH
Operating current: 1.7A
Resistance: 70mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 2A
на замовлення 910 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 1.7A; R: 70mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 4.7µH, Operating current: 1.7A, Resistance: 70mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 2A.