Продукція > MURATA ELECTRONICS > DK11XEA100K86RAH01
DK11XEA100K86RAH01
DK11XEA100K86RAH01 Murata Electronics
DK1_EA_AH01_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10PF 250V SL NONSTND SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 1263 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 250V SL NONSTND SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Gull Wing, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y1, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DK11XEA100K86RAH01 DK11XEA100K86RAH01 Виробник : Murata Electronics DK1_EA_AH01_E.pdf Safety Capacitors 11.4 0.5mm 6.0 0.5mm 2.5 mm max. thick SL (JIS) Y1:250Vac(r.m.s.) 10pF 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DK11XEA100K86RAH01 DK11XEA100K86RAH01 Виробник : Murata Electronics DK1_EA_AH01_E.pdf Description: CAP CER 10PF 250V SL NONSTND SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: SL
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF