Dk1a1b-L2-12V
Dk1a1b-L2-12V Panasonic Electric Works
mech_eng_dk.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 8 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 2000VA, 1000W
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 2000VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Dk1a1b-L2-12V Dk1a1b-L2-12V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_dk.pdf General Purpose Relays 8A 12VDC DPST-NO/NC 2 COIL LATCHING
на замовлення 312 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DK1A1B-L2-12V DK1A1B-L2-12V Виробник : Panasonic 260fileversion.pdf Power Relay 12VDC 8(DC)/8(AC)A SPST-NO/SPST-NC(20x15x10)mm THT
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 11
Dk1a1b-L2-12V Виробник : NAIS mech_eng_dk.pdf 07+
товару немає в наявності