Продукція > Реле > Dk1a1b-L2-24V
Dk1a1b-L2-24V
mech_eng_dk.pdf
Код товару: 218441
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Dk1a1b-L2-24V Dk1a1b-L2-24V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_dk.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 8 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 2000VA, 1000W
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DK1A1B-L2-24V DK1A1B-L2-24V Виробник : Panasonic mechengdk.pdf Power Relay 24VDC 8(DC)/8(AC)A SPST-NO/SPST-NC(20x15x10)mm THT
на замовлення 30 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Dk1a1b-L2-24V Виробник : NAIS mech_eng_dk.pdf 07+
товару немає в наявності
Dk1a1b-L2-24V Dk1a1b-L2-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_dk.pdf General Purpose Relays 1FormA,1FormB, 24VDC
З цим товаром купують
LM258N
1 Додати до обраних Обраний товар
description LM258NHGSemi.pdf
LM258N
Виробник: HGSemi
Мікросхеми > Операційні підсилювачі
Корпус: DIP-8
Vc, V: 3...30 V
BW,MHz: 0,7 MHz
Vio,mV(напр.зміщ.): 3 mV
Швидк.Зрост.,В/мкс: 0,6 V/µs
Температурний діапазон: -40…+105°C