Продукція > MURATA ELECTRONICS > DK1B3EA331K86RAH01
DK1B3EA331K86RAH01
DK1B3EA331K86RAH01 Murata Electronics
DK1_EA_AH01_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 250V NONSTND SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 330 pF
на замовлення 2330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 250V NONSTND SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Gull Wing, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y1, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DK1B3EA331K86RAH01 DK1B3EA331K86RAH01 Виробник : Murata Electronics DK1_EA_AH01_E-1960456.pdf Safety Capacitors 330PF 250V 10% 11.4 X 6MM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DK1B3EA331K86RAH01 DK1B3EA331K86RAH01 Виробник : Murata Electronics DK1_EA_AH01_E.pdf Description: CAP CER 330PF 250V NONSTND SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: B
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 330 pF