DKA15A-05
DKA15A-05 MEAN WELL USA Inc.
DKA15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції DKA15A-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA15A-05
Код товару: 56223
Додати до обраних Обраний товар
DKA15-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
DKA15A-05 DKA15A-05 Виробник : MEAN WELL DKA15-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin +/-5Vout 150-1500mA, 15W