DKA15B-05
DKA15B-05 MEAN WELL
DKA15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-5Vout 150-1500mA, 15W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції DKA15B-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA15B-05 DKA15B-05 Виробник : MEAN WELL dka15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±5V/±1.5А, ізоляція 1500VDC, размеры 50.8х25.4х11.27 мм, -40...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKA15B-05 DKA15B-05 Виробник : MEAN WELL dka15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±5V/±1.5А, ізоляція 1500VDC, размеры 50.8х25.4х11.27 мм, -40...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKA15B-05 DKA15B-05 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKA15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV