DKA15B-15
DKA15B-15 MEAN WELL
Short_Form_dd.pdf DKA15-SPEC.pdf Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 15V DC
Output current: 0.5A
Mounting: THT
Operating temperature: -40...71°C
Power: 15W
Dimensions: 2"x1"
Efficiency: 80%
Insulation voltage: 1kV DC
Switching frequency: 150kHz
Output voltage 2: -15V DC
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Type of converter: DC/DC
Manufacturer series: DKA15
Output current 2: 0.5A
Body dimensions: 50.8x25.4x11.17mm
Number of outputs: 2
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC, Input voltage: 18...36V DC, Output voltage: 15V DC, Output current: 0.5A, Mounting: THT, Operating temperature: -40...71°C, Power: 15W, Dimensions: 2"x1", Efficiency: 80%, Insulation voltage: 1kV DC, Switching frequency: 150kHz, Output voltage 2: -15V DC, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Type of converter: DC/DC, Manufacturer series: DKA15, Output current 2: 0.5A, Body dimensions: 50.8x25.4x11.17mm, Number of outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA15B-15 DKA15B-15 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714579_1-2552212.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-15Vout 50-500mA, 15W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DKA15B-15
Додати до обраних Обраний товар
DKA15-spec.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
DKA15B-15 DKA15B-15 Виробник : MEAN WELL dka15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15V/±1.0А, ізоляція 1500VDC, размеры 50.8х25.4х11.27 мм, -40...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKA15B-15 DKA15B-15 Виробник : MEAN WELL dka15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15V/±1.0А, ізоляція 1500VDC, размеры 50.8х25.4х11.27 мм, -40...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DKA15B-15 DKA15B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKA15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV