DKA30A-15
DKA30A-15 MEAN WELL USA Inc.
DKA30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.83" H (50.8mm x 50.8mm x 21.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.83" H (50.8mm x 50.8mm x 21.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA30A-15 DKA30A-15 Виробник : MEAN WELL DKA30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin +/-15Vout 100-1000mA, 30W