DKA30C-12
DKA30C-12 MEAN WELL
DKA30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-72Vin +/-12Vout 125-1250mA, 30W
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 30W, Вхід: 36...72VDC, Вихід: ±12B, ±1250mA, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х21мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA30C-12 DKA30C-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKA30-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DKA30C-12 DKA30C-12 Виробник : MEAN WELL DKA30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 36...72VDC, Вихід: ±12B, ±1250mA, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х21мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKA30C-12 DKA30C-12 Виробник : MEAN WELL DKA30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вхід: 36...72VDC, Вихід: ±12B, ±1250mA, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х21мм, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт