DKE10A-24
DKE10A-24 MEAN WELL
DKE10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W;I/P: 9-18VDC;O/P:24V @210mA
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 210mA, 210mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKE10A-24 DKE10A-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKE10-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 210mA, 210mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DKE10A-24 DKE10A-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dke10-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT 24V/-24V -0.21A/0.21A 10W 5-Pin Tube
на замовлення 22 шт:
Мінімальне замовлення: 7
DKE-10A-24 DKE-10A-24 Виробник : MEAN WELL dke10a-spec-1139799.pdf Isolated DC/DC Converters 10W +/-24V 9-18VDC Dual Output DC-DC
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності
DKE10A-24 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: ±24В/±210мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE10A-24 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-18VDC, Вихід: ±24В/±210мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт