DKE10B-12
DKE10B-12 MEAN WELL USA Inc.
DKE10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 420mA, 420mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 420mA, 420mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKE10B-12 DKE10B-12 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-12Vout 42-420mA, 10W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DKE10B-12 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±12В/±420мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE10B-12 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±12В/±420мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE10B-12 DKE10B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dke10-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 12V/-12V 0.42A/-0.42A 10W 5-Pin Tube