DKE10B-24
DKE10B-24 MEAN WELL USA Inc.
DKE10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 210mA, 210mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 24VDC; Uout2: -24VDC, Output current: 0.21A, Mounting: THT, Operating temperature: -25...71°C, Output voltage 2: -24V DC, Body dimensions: 50.8x25.4x11.2mm, Output current 2: 0.21A, Number of outputs: 2, Dimensions: 2"x1", Power: 10W, Input voltage: 18...36V DC, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 81%, Insulation voltage: 1kV DC, Switching frequency: 250kHz, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Type of converter: DC/DC, Manufacturer series: DKE10.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKE10B-24 DKE10B-24 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-24Vout 21-210mA, 10W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DKE10B-24 DKE10B-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dke10-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 24V/-24V 0.21A/-0.21A 10W 5-Pin Tube
товару немає в наявності
DKE10B-24 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±24В/±210мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE10B-24 Виробник : MEAN WELL DKE10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±24В/±210мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х25.4х11.2мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 24VDC; Uout2: -24VDC
Output current: 0.21A
Mounting: THT
Operating temperature: -25...71°C
Output voltage 2: -24V DC
Body dimensions: 50.8x25.4x11.2mm
Output current 2: 0.21A
Number of outputs: 2
Dimensions: 2"x1"
Power: 10W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 81%
Insulation voltage: 1kV DC
Switching frequency: 250kHz