DKE15B-15
DKE15B-15 MEAN WELL
DKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-36Vin +/-15V +/-50 to +/-500mA
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: -15VDC,15VDC; THT; DKE15, Input voltage: 18...36V DC, Output voltage: -15V DC; 15V DC, Output current: 0.5A, Mounting: THT, Operating temperature: -25...71°C, Power: 15W, Dimensions: 2"x2", Efficiency: 83%, Insulation voltage: 1kV DC, Switching frequency: 150kHz, Output voltage 2: -15V DC, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Type of converter: DC/DC, Manufacturer series: DKE15, Output current 2: 0.5A, Body dimensions: 50.8x50.8x11mm, Number of outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: -15VDC,15VDC; THT; DKE15
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: -15V DC; 15V DC
Output current: 0.5A
Mounting: THT
Operating temperature: -25...71°C
Power: 15W
Dimensions: 2"x2"
Efficiency: 83%
Insulation voltage: 1kV DC
Switching frequency: 150kHz
Output voltage 2: -15V DC
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Type of converter: DC/DC
Manufacturer series: DKE15
Output current 2: 0.5A
Body dimensions: 50.8x50.8x11mm
Number of outputs: 2
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DKE15B-15 DKE15B-15 Виробник : MEAN WELL dke15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15В/±500мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE15B-15 DKE15B-15 Виробник : MEAN WELL dke15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15В/±500мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE15B-15 DKE15B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Features: OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV