DKE15B-24
DKE15B-24 MEAN WELL
DKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-24Vout 31.3-313mA, 15W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 313mA, 313mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції DKE15B-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKE15B-24 DKE15B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.43" H (50.8mm x 50.8mm x 11.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 313mA, 313mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV