DKE15C-24
DKE15C-24 MEAN WELL
DKE15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-72Vin +/-24Vout 31.3-313mA, 15W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±24В/±313мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKE15C-24 DKE15C-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DKE15-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 15W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DKE15C-24 DKE15C-24 Виробник : MEAN WELL dke15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±24В/±313мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DKE15C-24 DKE15C-24 Виробник : MEAN WELL dke15-spec.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±24В/±313мА, ізоляція 1500VDC, корпус 50.8х50.8х11.0мм, -25...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт