DKM10W8-05 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 10W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±5V/±1000mA, ізоляція 3000VDC, корпус 1``x1``, -40...+90°C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±5V/±1000mA, ізоляція 3000VDC, корпус 1``x1``, -40...+90°C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DKM10W8-05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKM10W8-05 Виробник : MEAN WELL DC/DC, 10W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±5V/±1000mA, ізоляція 3000VDC, корпус 1``x1``, -40...+90°C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт