DKMW20W8-15 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 20W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±15V/±660mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
Написати відгук
DC/DC, 20W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±15V/±660mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DKMW20W8-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKMW20W8-15 Виробник : MEAN WELL DC/DC, 20W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±15V/±660mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт