DKMW30W8-12 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 30W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±12V/±1250mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
Написати відгук
DC/DC, 30W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±12V/±1250mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DKMW30W8-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKMW30W8-12 Виробник : MEAN WELL DC/DC, 30W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±12V/±1250mA, ізоляція 1.5KVDC, корпус 1``x1``, -40...+90 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт