DL0603-10
DL0603-10 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 10uH; 3mA; R: 1.85Ω
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 3mA
Resistance: 1.85Ω
Resonant frequency: 17MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2MHz
Case - mm: 1608
Case - inch: 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 10uH; 3mA; R: 1.85Ω, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 3mA, Resistance: 1.85Ω, Resonant frequency: 17MHz, Q factor: 30, Test frequency: 2MHz, Case - mm: 1608, Case - inch: 0603.