DL0603-4.7
DL0603-4.7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 4.7uH; 15mA; R: 2.1Ω
Case - mm: 1608
Resistance: 2.1Ω
Resonant frequency: 33MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 4.7µH
Operating current: 15mA
Q factor: 35
Test frequency: 10MHz
на замовлення 6740 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 122
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 4.7uH; 15mA; R: 2.1Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 2.1Ω, Resonant frequency: 33MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 4.7µH, Operating current: 15mA, Q factor: 35, Test frequency: 10MHz.