Продукція > FERROCORE > DL0805-0.068
DL0805-0.068
DL0805-0.068 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.068uH; 300mA; R: 200mΩ; A: 2mm
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.2Ω
Inductance: 68nH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.3A
Q factor: 15
Test frequency: 50MHz
Resonant frequency: 0.28GHz
Type of inductor: ferrite
на замовлення 4124 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 382
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.068uH; 300mA; R: 200mΩ; A: 2mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.2Ω, Inductance: 68nH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.3A, Q factor: 15, Test frequency: 50MHz, Resonant frequency: 0.28GHz, Type of inductor: ferrite.