DL0805-0.68
DL0805-0.68 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.68uH; 150mA; R: 800mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Mounting: SMD
Inductance: 0.68µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.15A
Resistance: 0.8Ω
Q factor: 25
Test frequency: 25MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 105MHz
Case - mm: 2012
Type of inductor: ferrite
на замовлення 1110 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.68uH; 150mA; R: 800mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Inductance: 0.68µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.15A, Resistance: 0.8Ω, Q factor: 25, Test frequency: 25MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 105MHz, Case - mm: 2012, Type of inductor: ferrite.