DL0805-0.82
DL0805-0.82 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.82uH; 150mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance:
Q factor: 25
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 100MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 0.82µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.15A
на замовлення 869 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 309
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.82uH; 150mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1Ω, Q factor: 25, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 100MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 0.82µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.15A.