DL0805-100
DL0805-100 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 10uH; 15mA; R: 1.15Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Inductance: 10µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 15mA
Resistance: 1.15Ω
Q factor: 45
Test frequency: 2MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 24MHz
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 10uH; 15mA; R: 1.15Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Inductance: 10µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 15mA, Resistance: 1.15Ω, Q factor: 45, Test frequency: 2MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 24MHz, Case - mm: 2012, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD.